ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ 12ο Δημοτικό με 5 ΧΡΥΣΑ & 2 ΧΑΛΚΙΝΑ! στο Σχολικό Τουρνουά Σκάκι των Δημοτικών Σχολείων της Νέας Σμύρνης! Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για τη προσπάθεια και τη τελική
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ 12ο Δημοτικό με 5 ΧΡΥΣΑ & 2 ΧΑΛΚΙΝΑ! στο Σχολικό Τουρνουά Σκάκι των Δημοτικών Σχολείων της Νέας Σμύρνης! Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για τη προσπάθεια και τη τελική
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΤΟ 12ο Δημοτικό με 5 ΧΡΥΣΑ & 2 ΧΑΛΚΙΝΑ! στο Σχολικό Τουρνουά Σκάκι των Δημοτικών Σχολείων της Νέας Σμύρνης! Συγχαρητήρια στους μαθητές μας για τη προσπάθεια και τη τελική
![Καθαρά Δευτέρα του 1922 με τον Ν. Καζαντζάκη, τη Γαλάτεια και την Έλλη Αλεξίου (φωτο) – CandiaDoc-Κρήτη-Επικαιρότητα,αρθρογραφία,παραπολιτικά Καθαρά Δευτέρα του 1922 με τον Ν. Καζαντζάκη, τη Γαλάτεια και την Έλλη Αλεξίου (φωτο) – CandiaDoc-Κρήτη-Επικαιρότητα,αρθρογραφία,παραπολιτικά](https://www.candiadoc.gr/wp-content/uploads/2021/03/%CE%BA%CE%B1%CE%B6%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B6%CE%B1%CE%BA%CE%B7%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81%CE%AC-%CE%B4%CE%B5%CF%85%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%B1-1922.jpg)