ΑΥΡΑ Μαραθωνας Οικισμος.Εξωραιστικος κ Πολιτιστικος Συλλογος - Ευχαριστήρια Επιστολή πρός Φούρνο Αλέκα Τσίρκα Αγαπητοί Κύριοι Επιθυμούμε να σας ευχαριστήσουμε για τη χορηγία 40 Κg άρτου, σχετικά με την διεξαγωγή της Σουβλακοβραδιάς του
🤡🤩 Αποκριές 2020 !!! 🤡🤩 Αγαπητοί γονείς, πιστοί στην παράδοση του σχολείου μας, διοργανώνουμε τον ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΧΟΡΟ μας και φέτος για μικρούς και μεγάλους στο POLIS CONVENTIONAL CENTER την Κυριακή 23 Φεβρουαρίου
![Survivor: Ο Μαρτίκας έστειλε γράμμα στην αδερφή του, «στείλε μου τι συμβαίνει να ξέρω» - Ειδήσεις Σήμερα - Ελλάδα Survivor: Ο Μαρτίκας έστειλε γράμμα στην αδερφή του, «στείλε μου τι συμβαίνει να ξέρω» - Ειδήσεις Σήμερα - Ελλάδα](https://politic.gr/wp-content/uploads/2023/03/50d7d62b89dda3a4f4f78c1b646377cf_L.webp)
Survivor: Ο Μαρτίκας έστειλε γράμμα στην αδερφή του, «στείλε μου τι συμβαίνει να ξέρω» - Ειδήσεις Σήμερα - Ελλάδα
![Γ.Αποστόλου: Ευχαριστήρια επιστολή της μείζονος αντιπολίτευσης για τη χορηγία από το Ίδρυμα Μελά — Stilida.com Γ.Αποστόλου: Ευχαριστήρια επιστολή της μείζονος αντιπολίτευσης για τη χορηγία από το Ίδρυμα Μελά — Stilida.com](https://stilida.com/media/2020/05/apostolou-euxaristiria-epistoli-1-1.jpg)
Γ.Αποστόλου: Ευχαριστήρια επιστολή της μείζονος αντιπολίτευσης για τη χορηγία από το Ίδρυμα Μελά — Stilida.com
![ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό" ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό"](http://3.bp.blogspot.com/-9WYXWM7VkYU/VWdKSBFfhaI/AAAAAAAAC4g/ClKDXXVXLxE/s1600/25558886222.bmp)
ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό"
![Πολύ λίγος ο Μεσανυχτάκης για τον Αθλητισμό της Χώρας αν κρίνουμε από την εποπτεία της ΓΓΑ στην Ελληνική Ομοσπονδία Καράτε! Πολύ λίγος ο Μεσανυχτάκης για τον Αθλητισμό της Χώρας αν κρίνουμε από την εποπτεία της ΓΓΑ στην Ελληνική Ομοσπονδία Καράτε!](http://karate.gr/14elok/14-img2210/I3-kar.gr-papad.jpg)
Πολύ λίγος ο Μεσανυχτάκης για τον Αθλητισμό της Χώρας αν κρίνουμε από την εποπτεία της ΓΓΑ στην Ελληνική Ομοσπονδία Καράτε!
![Ανοιχτή Επιστολή 14 Σωματείων για τις επιχορηγήσεις: "Να σταθεί ο Δήμος αρωγός στο έργο μας" - edionysos Ανοιχτή Επιστολή 14 Σωματείων για τις επιχορηγήσεις: "Να σταθεί ο Δήμος αρωγός στο έργο μας" - edionysos](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2020/12/som.jpg)
Ανοιχτή Επιστολή 14 Σωματείων για τις επιχορηγήσεις: "Να σταθεί ο Δήμος αρωγός στο έργο μας" - edionysos
![Αξιολόγηση 4ετίας του Γραφείου Παιδείας από το σύνολο των Σχολικών Μονάδων του Δήμου Μαρκοπούλου » Δήμος Μαρκοπούλου Μεσογαίας Αξιολόγηση 4ετίας του Γραφείου Παιδείας από το σύνολο των Σχολικών Μονάδων του Δήμου Μαρκοπούλου » Δήμος Μαρκοπούλου Μεσογαίας](https://www.markopoulo.gr/wp-content/uploads/2023/09/%CE%91%CE%BE%CE%B9%CE%BF%CE%BB%CF%8C%CE%B3%CE%B7%CF%83%CE%B7-4%CE%B5%CF%84%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%93%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82.jpg)
Αξιολόγηση 4ετίας του Γραφείου Παιδείας από το σύνολο των Σχολικών Μονάδων του Δήμου Μαρκοπούλου » Δήμος Μαρκοπούλου Μεσογαίας
![ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ : Ευχαριστήρια Επιστολή του Ναυτικού Ομίλου Μαυροχωρίου προς την επιχείρηση " ΦΑΡΜΑ ΜΟΣΧΟΥ " για την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου. ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ : Ευχαριστήρια Επιστολή του Ναυτικού Ομίλου Μαυροχωρίου προς την επιχείρηση " ΦΑΡΜΑ ΜΟΣΧΟΥ " για την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου.](https://1.bp.blogspot.com/-LENulkuWuHo/XR-y3lFtZmI/AAAAAAAACVg/LI26GVgckpAlsdo5mSo1QF8h94tqfU0KgCLcBGAs/s1600/Screenshot_2019-07-05-23-24-38-386_com.google.android.apps.docs.png)
ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ : Ευχαριστήρια Επιστολή του Ναυτικού Ομίλου Μαυροχωρίου προς την επιχείρηση " ΦΑΡΜΑ ΜΟΣΧΟΥ " για την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου.
![ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Ευχαριστήρια επιστολή από το το Δ.Σ. του Παγκρήτιου Αθλητικού Συλλόγου Κινητικά Αναπήρων & Παραπληγικών. ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: Ευχαριστήρια επιστολή από το το Δ.Σ. του Παγκρήτιου Αθλητικού Συλλόγου Κινητικά Αναπήρων & Παραπληγικών.](https://1.bp.blogspot.com/-SN5_dleR9bI/XfP77j_7rYI/AAAAAAAASog/1Qq-tdz1-IY_TnCJeF6mwSs4tErklc-VgCLcBGAsYHQ/s1600/AetoiKritis_EyxaristiriaEpistoli2019.jpg)